איך לדבר עם אשתך על BDSM

איך לדבר עם אשתך על BDSM

מספר מילים 360

חקר BDSM יכול להיות חוויה מרגשת ומתגמלת עבור זוגות. אבל זה יכול להיות מרתיע ליזום שיחה על זה עם האישה שלך. חשוב לשמור על כבוד והתחשבות בעת הצגת הנושא לאשתך. הנה כמה טיפים כיצד להתחיל שיחה על BDSM עם אשתך, כך שניכם יכולים לקבל חוויה חיובית ומספקת.

לפני שתתחיל את השיחה, חשוב לעשות את המחקר שלך. נסה ללמוד כל מה שאתה יכול על BDSM ולהכיר את הפרקטיקות והעקרונות השונים על מנת להיות מוכן לשאלות שיש לאשתך. כמו כן, לחשוב על למה אתה רוצה לחקור BDSM עם אשתך. זיהוי זה עשוי לעזור לך לבנות את השיחה ואשתך עשויה להיות פתוחה יותר לחקירה שלך אם היא יכולה להתייחס למניעים שלך.

כשאתה מדבר עם אשתך על BDSM, בחר סביבה בטוחה ונוחה. שיחה על BDSM יכולה להיות מאיימת, אז שניכם צריכים להרגיש רגועים ככל האפשר. ודאו שזה מקום שבו אף אחד מכם לא יופרע או יופרע. עליכם גם לוודא שלשניכם יש מספיק זמן פנוי כדי שאף אחד מכם לא ירגיש ממהר.

השיחה צריכה להתחיל בדיאלוג פתוח על הרגשות והציפיות שלך. שוחח עם אשתך על מה שמרגש אותך ב- BDSM והסביר מדוע הוא מושך אותך. תן לה תובנה לגבי הפנטזיה שלך ושתף כמה שאתה מרגיש בנוח. הקפד לענות על כל שאלה שיש לה ולהקשיב היטב למחשבות ולרגשות של אשתך לגבי BDSM.

לאחר שדיברתם על BDSM באופן כללי, חשוב לדבר על פרטים. זה חיוני כי שניכם מסכימים על גבולות וגבולות לפני ביצוע כל פעילות BDSM. שוחח בדיוק באילו פעילויות אתה רוצה לעסוק, וודא שאשתך מרגישה בנוח איתן. אתה יכול למצוא שיטות BDSM שונות שיתאימו לצרכים שלך, כגון שליטה או כניעה, משחק תפקידים, מכות וכו '. נערות ליווי בישראל לעיתים קרובות יש שירותי BDSM מקצועיים כדי לעזור לזוגות למצוא דרך בטוחה ומוסכמת לחקור BDSM.

סיים את השיחה בנימה חיובית, הרגיע את אשתך שאתה מכבד את החלטותיה ותכבד אם היא מעוניינת ב- BDSM או לא. הקפד לסיים את כל הספקות ולהבהיר כל אי הבנות שאולי היו לך.

הדבר החשוב ביותר לזכור כאשר מדברים עם אשתך על BDSM, הוא להישאר מכבד ומרגיע. לדבר עם אשתך על BDSM מקובל לחלוטין ויכול להיות חוויה נהדרת עבור שניכם. עם הסביבה הנכונה ודיאלוג מכבד, שניכם יכולים לחקור BDSM עם אמון והבנה. ואם האישה אינה מוכנה, בסוכנות ליווי https://mariescort.com/ תמיד תוכל למצוא נערות ליווי לנסות איתן 

תמונות לילה טוב מאמרים נוספים

העולם המרתק של כוכבות פורנו: הצצה לחייהן ולקריירה שלהן

עולם הפורנוגרפיה תמיד היה מסקרן וטאבו. זו תעשייה שמדברים עליה לעתים קרובות בטונים שקטים, ובכל זאת היא מייצרת הכנסות של מיליארדי דולרים מדי שנה. ובמרכז התעשייה הזו…

העולם המרתק של כוכבות פורנו: הצצה לחייהן ולקריירה שלהן

לגלות את העיר התוססת תל אביב: שילוב מרתק של מסורת ומודרניות

תל אביב היא אולי אחת הערים המסקרנות והדינמיות בעולם. ממוקם על חוף הים התיכון של ישראל, מטרופולין שוקק זה הוא כור היתוך של תרבויות, דתות ומסורות. זוהי…

לגלות את העיר התוססת תל אביב: שילוב מרתק של מסורת ומודרניות

יחסי מין: ניפוץ מיתוסים וחגיגת הנאה

יחסי מין, היבט בסיסי של הולדה אנושית, היו אפופים בסטיגמה ואי הבנה במשך מאות שנים. למרות היותה פונקציה טבעית והכרחית של גוף האדם, החברה הטילה נטל כבד…

יחסי מין: ניפוץ מיתוסים וחגיגת הנאה