להחזיק מעמד זמן רב יותר במיטה – טיפים וטכניקות שעובדים

להחזיק מעמד זמן רב יותר במיטה – טיפים וטכניקות שעובדים

מספר מילים 325

אף אחד לא אוהב לעשות את העבודה מהר מדי, במיוחד ברגעים אינטימיים. אם אתם מגלים שאתם מחזיקים מעמד רק כמה דקות במהלך יחסי מין או מגיעים לשיא מהיר, אל חשש. עם הטכניקות והטיפים הנכונים, אתה יכול ללמוד להחזיק מעמד זמן רב יותר במיטה ולמקסם את כל ההנאה.

אם אתם מחפשים קצת אקשן מהיר, שקלו לבלות ערב עם אחת מנערות הליווי המהממות הרבות בישראל. נשים אלה מתמחות בכל מיני חקירה חושנית והם בטוחים לעזור לך לקבל את הטוב ביותר עבור הכסף שלך.

אבל אם אתם רוצים לעבוד על להחזיק מעמד זמן רב יותר ולדחות את השיא, חמש הטכניקות האלה יכולות לעזור לכם לקצב את עצמכם – ולהעניק לבת הזוג שלכם הנאה יוצאת דופן.


1. התחילו עם נשימה מודעת

עוד לפני שאתם מתחילים להיות פיזיים עם  בת הזוג שלכם, אתם יכולים להתחיל לתרגל שליטה בנשימה. שאפו עמוק ונשפו לאט. זה יעזור להגביר את המודעות והמיקוד שלך, כך שיהיה קל יותר להחזיק בתחושות הפיזיות שלך.

2. שלבו הפסקות ביחסי מין

כשאתם מרגישים מוצפים בהנאה, עצרו את הדחיפה של הזיון והניחו את הראש בין הרגליים. טריק חכם זה עוזר למשוך את הלחצים שלך לאחור ועוזר לך להחזיר את קור הרוח שלך לפני חידוש הפעולה.

3. חשבו על משהו לא סקסי

הסיחו את דעתכם עם נושאים לא סקסיים כשאתם מרגישים קרובים לשיא. זה יכול להיות כל דבר, החל ממשוואות מתמטיות ועד אסטרטגיות עסקיות. כל דבר לא סקסי צריך לעשות את העבודה.

5. וותרו על שליטה

אם אתם באמת מנסים להילחם בדחפים, תנו לבת הזוג שלכם להשתלט. תנו להם להשתלט ואתם תוותרו על כל הכוח. נסו ליהנות מהתחושות מבלי לדאוג מתי יגיע השיא.

טכניקות אלה יכולות לעזור לכם להחזיק מעמד זמן רב יותר במיטה וליהנות מחוויה מרגשת ומספקת יותר. נסו אותם הלילה ותראו אם אתם יכולים למצוא את שיא ההנאה שלכם ללא צורך למהר מעליו.

בין אם אתם מחפשים להחזיק מעמד זמן רב יותר לבד או עם נערות ליווי של סוכנות escort144.com , זכרו שסקס צריך להיות מהנה ומהנה. התמקדו בשמירה על קשר עם גופכם ועם בן זוגכם והתשוקה תבוא באופן טבעי.

תמונות לילה טוב מאמרים נוספים

העולם המרתק של כוכבות פורנו: הצצה לחייהן ולקריירה שלהן

עולם הפורנוגרפיה תמיד היה מסקרן וטאבו. זו תעשייה שמדברים עליה לעתים קרובות בטונים שקטים, ובכל זאת היא מייצרת הכנסות של מיליארדי דולרים…

העולם המרתק של כוכבות פורנו: הצצה לחייהן ולקריירה שלהן

לגלות את העיר התוססת תל אביב: שילוב מרתק של מסורת ומודרניות

תל אביב היא אולי אחת הערים המסקרנות והדינמיות בעולם. ממוקם על חוף הים התיכון של ישראל, מטרופולין שוקק זה הוא כור היתוך…

לגלות את העיר התוססת תל אביב: שילוב מרתק של מסורת ומודרניות

יחסי מין: ניפוץ מיתוסים וחגיגת הנאה

יחסי מין, היבט בסיסי של הולדה אנושית, היו אפופים בסטיגמה ואי הבנה במשך מאות שנים. למרות היותה פונקציה טבעית והכרחית של גוף…

יחסי מין: ניפוץ מיתוסים וחגיגת הנאה