8 תנוחות סקס מרגשות שיהפכו את חדר השינה שלך לרוחש

8 תנוחות סקס מרגשות שיהפכו את חדר השינה שלך לרוחש

מספר מילים 580

אם אתה והשותף שלך מרגישים קצת משועממים וחוזרים על עצמם בחדר השינה, להחיות את הדברים עם כמה תנוחות סקס חדשות. בין אם אתה טירון או מאהב מנוסה, יש שפע של תנוחות מרגשות לנסות שיהפכו את חדר השינה שלך רוחש.

עמדה מספר אחת היא המיסיונרית הקלאסית. התנוחה הזו היא על-זמנית מסיבה מסוימת – היא גם אינטימית ונוחה אך גם סופר-סקסית. הגוף שלך יתיישר באופן טבעי בצורה נעימה שגורמת לתנועה להרגיש מהנה להפליא. כדי לתבל את זה, השותף שלך יכול להתנסות עם זוויות שונות של חדירה. משמעות הדבר יכולה להיות שבמקום אותם דחפים, תנועה מסתובבת קדימה ואחורה עשויה להיות מהנה יותר.

עמדה שתיים היא דוגי סטייל. זוהי עמדה שיכולה להיות גם אינטימית להפליא. שניכם תשלחו למצב עוררות מוגברת בשל ההתרגשות שבחקירה מנקודת מבט חדשה. דוגי סטייל נותן לבן הזוג שלך גישה נרחבת לאזורים הרגישים ביותר שלך, והוא או היא יכולים להשתמש בידיהם כדי להגביר את ההנאה שלך.

פורטל מומלץ gde.co.il
כדי לקבל קצת יותר יתרון, נסו את עמדה שלוש – קאוגירל הפוכה. עם תנוחת המין הזו, אתה יכול להשוויץ בהתלהבות ובהנאה שלך יותר ממה שהיית יכול בתנוחות אחרות. אתה יכול לשלוט ברמת ההנאה שלך ובקצב התנועה שלך בזמן שבן הזוג שלך מתענג על החוויה של צפייה בך. בונוס נוסף? את חווה גירוי נרתיקי עמוק כשאת ובן זוגך מתחברים.

עמדה ארבע היא הגרסה המתוקנת של עמדה זו, קאוגירל. יש זוגות שאוהבים את התנוחה הזו מכיוון שלנקבה יש שליטה על ההנאה שלה בעוד שהזכר יכול ליהנות מהתחושה של בת זוגו מקפצת מעלה ומטה עליו. בנוסף, יש מספיק הזדמנויות לגרות את הדגדגן בזמן שבן הזוג שלך דוחף.

אם אתה רוצה לנסות משהו עם אקרובטיקה קצת יותר מתקדמת, אתה יכול לשקול לעשות את העקרב. עמדה זו תדרוש גם הרבה שימון וסבלנות, שכן המעבר הוא די קשה וגוזל זמן. כדי לעשות את העקרב, בן הזוג שלך יצטרך לשכב על הגב, להרים את רגליהם באוויר בזמן שאתה חוגר את בן הזוג שלך ונכנס אליהם. שני בני הזוג צריכים להיות בעלי שרירי ליבה וזרוע חזקים, שכן הגבר נתמך לחלוטין על ידי זרועותיה ורגליה של האישה, אותן היא מתנדנדת עד ששתיהן ממוסגרות בתוך צורת "עקרב".

עמדה חמש היא המריצה. זה דורש הרבה אמון בינך לבין בן זוגך, מכיוון שהזכר צריך לסמוך על כך שהנקבה לא תפיל אותו. כדי לבצע מהלך זה, הנקבה תשכב על בטנה עם רגליה למעלה באוויר. בן זוגה יאחז בפלג גופה התחתון וייכנס אליה כשהוא עומד. שמירה על רגליו של בן זוגו תלויות באוויר עוזרת להגביר את ההנאה, וזוויות הגוף שלך הן כאלה שהן יוצרות צורת X.

לעמדה שכולה קרבה אמיתית, נסו את עמדה שש. עם מהלך זה, בני הזוג יהיו פנים אל פנים, מה שיאפשר חדירה עמוקה יותר. מהלך זה דורש סנכרון רב משני בני הזוג, שכן כל אחד מהם יצטרך לנוע בתנועה קדימה ואחורה תוך הידוק והתרופפות בכל המקומות הנכונים.

כדי להגיע לשבע, אולי תרצו לנסות משהו אקרובטי יותר. אם זה המצב, המריצה העומדת יכולה לעשות את העבודה. תנוחת המריצה העומדת דורשת הרבה אמון ותיאום פיזי בינך לבין בן זוגך. בן הזוג הגברי יצטרך להישען על קיר, על המיטה או על משטח יציב כלשהו כדי לתמוך בעצמו כשהוא נכנס לבת הזוג הנשית בזמן שהיא כפופה בצורת מריצה.

המהלך האחרון ברשימה זו הוא רצועת הישיבה. זה נהדר אם אתם מחפשים למקסם את גירוי הדגדגן. בת הזוג הנשית תשב ברגליים משוכלות על בן זוגה בעוד בן הזוג הגברי ייכנס. תנוחה זו מעניקה לכל אחד מבני הזוג גישה מלאה זה לגופו של זה, כמו גם שליטה מוגברת על הקצב, העומק והעוצמה של החדירה.

בין אם אתה חדש בחדר השינה או סתם רוצה להגביר את החריץ, יש שפע של תנוחות סקס יצירתיות ומרגשות לחקור עם בן / בת הזוג שלך. נסה אחת מהעמדות ההרפתקניות האלה הלילה!

תמונות לילה טוב מאמרים נוספים

פותחים את עולם צעצועי המין: מדריך מקיף

לאורך ההיסטוריה, בני האדם מצאו הנאה בדרכים שונות, ואחת השיטות המוכרות ביותר היא באמצעות שימוש בצעצועי מין. מיוון העתיקה ועד לחברות מודרניות, צעצועי מין היו חלק מהביטוי…

פותחים את עולם צעצועי המין: מדריך מקיף

לחקור את העולם של נערות ליווי: הבנת המקצוע השנוי במחלוקת והמורכב

נערות ליווי, הידועות גם כזונות, נערות ליווי או עובדות מין, היו במשך זמן רב נושא של קסם, ספקולציות ומחלוקת. המקצוע עצמו קיים כבר מאות שנים, עם אזכורים…

לחקור את העולם של נערות ליווי: הבנת המקצוע השנוי במחלוקת והמורכב

עולם נערות הליווי: מדריך מקיף להבנת התעשייה

המונח "נערות ליווי" עשוי להעלות דימויים שונים במוחו של אדם - יש שיחשבו עליו כטאבו או מקצוע לא חוקי, בעוד שאחרים עשויים לדמיין אורח חיים זוהר ומפואר.…

עולם נערות הליווי: מדריך מקיף להבנת התעשייה